Подобрения от последните дни
#1 Corinthians 22.11.2018 16:24
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Последните няколко дни направихме следните подобрения с цел да подобрим/улесним функционирането на играта.
1. Мофидикация на така дискутирания последно време раздел СТРАТЕГИЯ, където вече завлачването не е проблем.
2. В ДЮШ отборите имаше останали 17г. играчи, които бяха премахнати и заменени с нови.
3. В профила на всеки играч бяха добавени съответния брой изиграни срещи, голове, ЖК и ЧК за всеки отделен турнир. Като вече се броят за всеки сезон срещите от турнирите ЛШ, КШ и тези от Конференция /Националните отбор/. До сега се брояха общо.
4. В профила на всеки играч може да видите ако той е Специален играч (Супер Талант) или е в отбора на Конференцията (Национален отбор).
5. Беше добавена нова сграда БАНКА от която за момента може да се сменят Жетони за Кредит, а след време ще се добавят и опции за теглене на кредит за отборите имащи нужда от такъв.
6. Беше добавен раздел Обратна Връзка, чрез който да комуникирате всякакви въпроси касаещи Ви относно играта с екипа, който я поддържа.

Приятна игра и не се колебайте да докладвате нови нередности или съмнения за такива ако забележите, за да направим това място по-добро за всички ни.

#2 BBC Ravnec 24.11.2018 00:39
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Имам проблем с играта. Примерно тренирм си отбора и след 6 7 секунди забие и се налага да обновявам страницата много е гадно апък като почна да си нагласям състава става весело 15 мин сигорно минават .

#3 Deportivo 24.11.2018 11:26
Deportivo
539 Posts
Since 22.05.2007

аз получавам съобщения за приходи от сгради, но от стадиона досега не съм получавал. искам да попитам дали има приход от мачове и не получавам съобщения или е премахнат този приход?

#4 Plamo 24.11.2018 12:43
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

аз получавам съобщения за приходи от сгради, но от стадиона досега не съм получавал. искам да попитам дали има приход от мачове и не получавам съобщения или е премахнат този приход?
Цъкни на наличния си кредит горе в ляво и ще ти се отвори страница с приходите и разходите за деня.

#5 Chelsea London FC 24.11.2018 14:43
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

Ще може ли:
1. да се увеличи броя на играчите, които да се добавят на трансферния пазар;
2. Да се избира престоя на пазара - например между 3 или 5 дни?